AMC100-FA30
AMC100-FA30
● Designad specifikt för strömförsörjningshantering av server i datacentret
● A plus B dubbel AC-utgångskrets, totalt 30 grenar
● U, I, P, Q, S, PF, kWh, kvarh
● Total strömöverton
Skicka förfrågan
  • Beskrivning
    Information
    Karakteristisk
    1) Kommunikation:RS485/Modbus-RTU
    2) Flerkretsar:30 enfas eller 10 trefas
    3) Betygsatt U och jag:U:AC 220V/380V I:5A
    Fungera
    ·1 RS485-kommunikation
    product-519-519
    Installation
    DIN 35 mm
    Mått (L*B*H):
    product-616-616
    Utseende
    Kabeldragning
    image014
    image015
    image017
    Parameter
    Distributionssystem
    AC
    Bussspänning
    Märkspänning
    220V
    Mätområde
    ±20 procent
    Överbelastning
    Momentan spänning 2 gånger/sek
    Aktuell inkommande krets
    Betygsatt
    50mA
    Räckvidd
    0.125-60mA
    Överbelastning
    Kontinuerlig 1,2 gånger, momentant 10 gånger/sek
    Miljö
    höjd
    Mindre än eller lika med 2500m
    Temperatur
    Arbete: -15 grad -55 grad Lagring: -25 grad -70 grad
    Fuktighet
    Relativ luftfuktighet Mindre än eller lika med 93 procent
    Frekvens
    AC45-65Hz
    Mäta
    Utlopp
    Spänning/ström/aktiv effekt/aktiv energinivå 0.5, reaktiv effekt/reaktiv energinivå 1
    Isoleringsresistans
    Isolationsmotståndet mellan alla terminaler och de ledande delarna av skalet är inte mindre än 100MΩ